ORGANIZÉR

verze 4.5.0.52
Program Organizér byl zpočátku koncipován jako telefonní záznamník. Postupným vývojem, kterému napomohlo také řada ohlasů, návrhů či nápadů od uživatelů, se stal silnějším a snad i vzhledově sympatickým pomocníkem. Nyní je v programu možnost zadat až 50 uživatelů či profilů (což by mělo stačit), spravovat kontakty v adresáři, naplánovat různé úkoly v kalendáři, odesílat i přijímat e-maily, zapisovat širší poznámky v notesu (možnost připojit k různým kontaktům) a v neposlední řadě i výstup různých tiskových sestav.


Ode verze 4.0 lze např. pomocí Photoshopu a Skin Creatoru změnit vzhled Organizéru. Vytvořit si vlastní skin. Je ušetřeno více než 3MB z paměti RAM, ke kontaktům lze přidat fotku (jpg, bmp) a ICQ číslo. Kalendář má už neomezeně dlouhé poznámky, opravené vyhledávání, přidané zobrazování státních a důležitých svátků (a to i ve slovenském kalendáři), zobrazování Velikonočního pondělí. V E-mailu lze nadefinovat automatické podpisy atd.


Od verze 4.5.0.24 je přidané tlačítko v záložce Profil, pod kterým se skrývají užitečné informace z internetu (budou v budoucnu i přibývat další).


Mojí snahou bylo vytvořit co možná nejintuitivnější, vzhledově příjemný, software, který by byl opravdu přínosem a pomohl široké vrstvě uživatelů pc. Snad se mi to alespoň trochu podařilo. Cílem nebylo vytvořit program, schopen konkurovat profesionálním nástrojům, proto je také plně zdarma a ani v budoucnu nepočítám s jeho zpoplatněním.Minimální požadavky

První start


Jednotlivé záložky programu:


Profil

Adresář

Kalendář

E-mail

Notes

Tisk


O programu